top of page
pexels-tima-miroshnichenko-6509141.jpg

HİZMETLERİMİZ

Peyzaj Tasarım Düzenleme

 

En popüler olanlardan en modern olanlara kadar istediğiniz tüm bahçe peyzaj modellerini uygulayabiliyoruz. Çalışma ortamınıza veya yaşadığınız çevreye en uygun şablonları yerleştirerek herkeste hayranlık uyandıran eserler meydana getiriyoruz. Yaptığımız iş mimarisinden doğayı korumaya kadar tüm detaylar hesaplanarak gerçekleştiriliyor.

Bahçe peyzaj modelleri ister başka bir yerde gördüğünüz ve uygulanmasını istediğiniz benzer modeller olsun, ister özgün tasarımlar olsun dilediğiniz her modeli en güzel şekilde uyguluyoruz. Sunduğumuz hizmet kapsamında uygulama sonrası bakım ve düzen koruma faaliyetlerini de kapsamaktadır. İsterseniz düzenli şekilde peyzaj düzenlemenizi ilk halini aratmayacak şekilde bakımdan geçiriyor ve yaptığınız yatırımın korunmasını sağlıyoruz.

Tüm bahçe peyzaj modellerini yapmak kadar korumak da çok önemlidir. Bu yüzden periyodik bakımlarla hem kendi eserimizi hem de yatırımınızı koruyor, uzun yıllar bu düzenlemelerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Şehrinizin oksijen depocuklarını oluşturuyoruz. Hem sizin hem de ailenizin daha rahat dolaşabileceği ortamlar yaratıyoruz.

Sunduğumuz profesyonel hizmet ile sadece deneyimle oluşan meslek bilgisini, siz değerli müşterilerimize sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Peyzaj düzenlemesinin inceliklerini sizlerin talepleriyle bir araya getiriyor ve en makul çözümleri gerçekleştiriyoruz.

pexels-matthias-zomer-233237.jpg

Çiçek ve Bitki Ekimi

Peyzaj tasarımı yapılacağı zaman özellikle engebeli araziler söz konusu olduğunda arazi durumları peyzaj tasarımında en çok öne çıkan faktördür. Peyzaj tasarımına yön veren ana faktör olmaktadırlar. Peyzaj tasarımcısı mevcut araziyi belli bir sınırlar dahilinde değiştirerek farklı düzenlemeler meydana getirebilir. Fakat bu yapılacak olan müdahalenin belli bir ölçüde olması gereklidir. Arazinin doğal yapısını bozmadan düzenleme yapılmalıdır. Bundan farklı şekilde yapılacak olan işlemler arazinin doğal yapısını ve görüntüsünün yok olmasına sebep olabilir. Doğal ya da düzenlenmiş olan arazi biçimleri çok farklı amaçlarla kullanılmaya uygundur. Örnek vermek gerekir ise arazi seviye farkları dolaşım türlerini veya arazi kullanımlarını ayırabilir. Arazide bulunan küçük bir hendek görüş ve etki alanını etkilemeden fiziksel bir engel sağlayabilir. Arazinin içerisinde bulunan tepe rüzgar açısından korunma işine yarayabilir.

pexels-david-bartus-1131407.jpg
bottom of page